meTTax

Proč zde nejsou i palce dolů?

Někteří lidé si to tím, jak zde ostatní uvádějí v omyl některými nepravdivými nebo neověřenými informacemi zaslouží.
To pak dost naštve, když se někomu snažíte pomoci a příjde někdo, kdo napíše nějaký kraviny a tazatel mu uvěří.
Doplňuji:
Doufám, že souhlasíte

Nejlepší odpověď
mosoj

Jesusmáriá, to už tady bylo!! Jestli se nyní tady někdo neshodne, tak to jste měli vidět tenkrát !!!

Další odpovědi
anonym

ad annas v diskuzi, lingvisticky by se zdálo pro nezasvěcené, že máš pravdu, žel realita je opět jinde.

  1. Vše nezáleží na lidech, ale na profesionální odpovědnosti provozovatele, ke skutečné objektivní relevanci patří i záporné hlasy. Mají je všechny seriózní weby (i Novinky) a dokáží si to uhlídat.
  2. Tvá formulace, že se neosvědčily, ve skutečnosti znamená, že se tu strhly rozbroje, jež admini nedokázal usměrnit. Jinde kraviny rovnou vyhazují a toho, co by opakovaně zneužíval palcování, rovnou zablokují.

Otázka stojí jinak – jak to, že všude jinde to může fungovat a tady je takový „bordel“?
Příčiny máme na očích každý den ve zdejší kloace a nehorázných příspěvcích „takyuživatelů“, jež zůstávají bez rázných regulativů.
Ostatně licenční podmínky pro provozování portálu, to řeší zcela jednoznačně a taxativně.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=z%C3%A1por­n%C3%A9%20pal­ce

Drap

Palce dolů tady snad už byly. A byly adminy zrušeny. Přemýšlet o tom co by tady ještě mohlo být je zbytečné. O všech změnách a úpravách rozhodují majitelé stránek.

suaeda

To už mě také před časem napadlo, že nebylo od věci dávat i záporné bodíky. Jenomže by mohlo hrozit, že by se část lidí komunity mohlo domluvit a začala by toho zneužívat vůči některým členům. Pokud by byly stanoveny i záporné „palce“ tak by se musely stanovit nějaká pravidla. Např. nepočítat záporné body společně s kladnými body ale samostatně.

Lakeysha

jenže od dob vzniku fejsbůku přibyl na internetu takovej úchylnej trend, že všem se všechno musí líbit, všichni všechny milujou a všechno je strašně supr…nucená manipulace

anonym

Ony,ty palce dolů,jsou i nyní,jen s tím,že nějaký mazal ti smaže otázku(odpověď)a palce ubývají jedna (ne) radost!

vaiko

100% souhlas.
Doplňuji:
Na podobných zahraničních serverech jako je tento, kde chtějí aby odpovědi od uživatelů byli relevantní záporné palce používají (urbandictiona­ry.com, question.com…). Takže jsem určitě pro.

www

Poněvadž zde jde především o palce, byl by zde ještě větší bordel a tazatel (skutečný) by se v odpovědích už vůbec nevyznal ☹.
Názor

led

Dr.Axl, nepochopila som, prečo si, asi omylom, zaradil svoju diskunú odpoveď annas do odpovedí. Nechce sa mi veriť, že práve ty by si chcel za ňu bodíky.

Jedno je ale isté, bodíky sa osvedčili len v prípade ako počítadlo na prečítané príspevky. Každé hodnotenie je subjektívne a záleží na mnohých faktoroch, pravda/nepravda, zaujímavá/o ničom, je to kamarát ano/nie, a jeden z najdôležitejších (podľa môjho pohľadu na niektoré bodovania) čo tým získam?

anonym

ad led, není to omylem, mě postupy jssou sofistikované. Hned vysvětlím –

  1. zřejmě jsi během víkendu nepostřehla naplnění jisté pohrůžky kontroverzního uživatele, že až bude stříbrný, pomstí se za mazání svých otázek. Sice je admini po čase vrátili jako nedůvodné, ale jediná obrana byla duplicitně vložit do diskuze, kam ani uživatelé nemohou.
  2. Ač annas reagovala v diskuzi, problematika se týká obecně celé komunity a právě ta nováčků, ještě příliš o diskuzi příliš nezavadí.
  3. V čem máš pravdu – o body vůbec nejde, ale o ventilování zřejmého paradoxu, že desítky webů bezproblémově fungují s kladným i záporným palcováním, jen tady to, ze zdánlivě nepochopitelného důvodu, ne a ne prosadit. A přitom příčina je prostá a je nasnadě. Proto jsem apeloval oponenturou na alibistickou verzi, že za všechno mohou jen lidé.

Ten, kdo jen trochu vidí do internetového podnikání ví, že zakopaný pes je úplně jinde.

Sůwa

Jediná možnost – na pravdivost odpovědí na tomto serveru se nespoléhat a raději si dotaz ověřit na více místech. Na skutečně důležité věci se tu vůbec nemá smysl ptát. Celkový žebříček bodů je hodně zavádějící.

annas

To bylo hned po vzniku odpovědí. Neosvědčilo se. Stejně jako teď se dávají body na chybné odpovědi, tak to bylo i s červenými palci za správné. . Všechno záleží jen a jen na lidech.

www

Taky si myslím, že vaše vyjádření je jaksi mimo.
Provozovatel je ten, který udává pravidla a je to jen na něm.
Zde nechává svoje základní povinnosti (asi pro větší zisk) na uživatelích, což je nějak špatně.

anonym

ad annas, lingvisticky by se zdálo pro nezasvěcené, že máš pravdu, žel realita je opět jinde.

  1. Vše nezáleží na lidech, ale na profesionální odpovědnosti provozovatele, ke skutečné objektivní relevanci patří i záporné hlasy. Mají je všechny seriózní weby (i Novinky) a dokáží si to uhlídat.
  2. Tvá formulace, že se neosvědčily, ve skutečnosti znamená, že se tu strhly rozbroje, jež admini nedokázal usměrnit. Jinde kraviny rovnou vyhazují a toho, co by opakovaně zneužíval palcování, rovnou zablokují.

Otázka stojí jinak – jak to, že všude jinde to může fungovat a tady je takový „bordel“?
Příčiny máme na očích každý den ve zdejší kloace a nehorázných příspěvcích „takyuživatelů“, jež zůstávají bez rázných regulativů.
Licenční podmínky pro provozování portálu, to řeší zcela jednoznačně a taxativně.