_136

Z jakého důvodu lidé močí do umyvadla nebo vany?

Nejlepší odpověď
Rys95

Liberálové to vnímají jako projev svobody a především inkluze.

Další odpovědi
Malvína

Močení při sprchování se považuje za zdravé – člověk se rovnou umyje. Nevím, mně se to tedy nezdá, ale proti gustu….
O umyvadle se bavit nebudu. To nedělá človek, jen hov*do..

Pepa25

Jsou to prasata nebo opilí

da ny

Tak možností se nabízí několik :)

Když je třeba odchytit do ampulky střední proud moči (pro laboratorní vyšetření, nejlépe se u dětí a asi i ženám odchytává ve vaně :)

Do zašpuntovaného umyvadla, s vodou, močí někdy muži s urolitiázou. Hlídají, zda a jak velký kámen po kolice vymočí :)

Jindy si cizinci v hotelech a zdravotnických zařízeních pletou/zamění umyvadélko na WC za pisoár. Někteří (ženy) jsou schopni, stát na prkénku WC mísy.

Do umyvadel či vany (kbelíku ve vaně), chodívají v noci močit muži, močící ve stoje, kteří se už špatně trefí do mísy. :)

Tady je dobré si uvědomit (ad JežíšKristus),
že moderní muži NEMOČÍ HLUČNĚ ve stoje do mísy (kterou zacákají a zřídka utřou). Moderní muž močí v tichosti a v sedě.! ;D Zejména v cizích zemích, v některých hotelech/penzionech je to po 22. hodině vyžadováno a samozřejmostí. Cizinec (Čech), který to nerespektuje, nebo neví, je považován za křupana a nevychovaného dacana. Češi v tom, jako vidláci vynikají. V českých panelových domech, mnohdy též slyšíte každý sousedův „prd“ (zurčící proud).

Další takoví lidé, jsou prostě jen prasata (jak již bylo zmíněno). ;)

JežíšKristus

A kam jinam než do umyvadla? Pisoár zpravidla doma chlapi nemají a do toalety to nelze, neboť z takové výšky by to bylo všude. Umyvadlo je jediná normální možnost.

Rokio

Protože jsou to čuňata.

Pouze močení ve sprše stojí za zvážení, pokud chlap bydlí v bytě/domě sám.

GM

Co já vím, tak všichni lidé ne, jen někteří chlapi. Jsou to prasata.

Dochy

Spousta možností… Třeba obsazený záchod, náhlá potřeba při sprchování pohodlnost, ekologické smýšlení.

Vy toho s tím naděláte. Jde jen u kulturní zvyklost.

anonym

Rys95 – vkládat politiku i do takových podřadných témat se mi zdá dosti diskutabilní, možná už také pod úroveň.

Rys95

Daeva: Taky názor…