annas

Z jakého důvodu jsou ženy, pávi a koně považováni za nejpyšnější zvířata na zemi? Máte stejný názor jako Němci?

Tajenka křížovky z jednoho časopisu. Jinak lze najít na netu
https://cs.wi­kiquote.org/wi­ki/N%C4%9Bmec­k%C3%A1_p%C5%99%C3%AD­slov%C3%AD

Nejlepší odpověď
Drap

To už je tak dáno od přírody. Všichni tři když jdou, nebo i stojí, dokáží upoutat už jen svou přítomností.

Další odpovědi
aliendrone

Vlastně mi to nepřijde vůbec trefné, pokud nejsem žena a něco mi uniklo. (zjentek – ZDRŽ se komentářů! 😉 😁 )
Ženy mi nepřijdou kdovíjak PYŠNÉ v porovnání s muži. Měla byste vidět MĚ, když se mi něco povede (tím myslím POŘÁDNÉHO, ne nějakou všední bejkárnu, to je normálka). To se mi stává zřídka, protože nejsem tvůrčí typ a na něco pořádného přijdu asi tak 1× / uherský rok. Spíše kradu tvůrčí nápady jiným (včetně těch v původní formě nepoužitelných) a pak je předelám do užitné/lepší podoby. Každopádně POKUD se mi ale POVEDE „něco pořádného“, tak to se pak UMÍM NAPAROVAT tak, že všechny tři zmíněné příklady v otázce by v porovnání se mnou potichu a s pláčem zmizely někde v koutku na WC. 😉 😁

To, že pávi se honosí rozprostřením ocasu mi nepřijde jako projev pýchy. Spíše bych to přirovnal ke svého času mému zatahování břicha, v době, kdy už mi zmizely na břiše buchty a kolem šla pěkná kůstka. Ergo tedy spíše než naparování zoufalý pokus o přetvářku. 😐

A se zpocenými a smrdutými herkami by už lidé měli přestat blbnout. Venkoncem nejsou dobré ani na salám. Sakra, vždyť už je to dobrých 150 let, kdy pan Otto vymyslel SPALOVACÍ MOTOR a o trochu později vznikla i bejkárna pro dárce orgánů (pro Rokia – MOTOCYKL). KDO normální chce jezdit na koni? (zjentku>>> VÍM, na co myslíš, ale já to myslím JINAK!) 😉 😁 😁

carlos111111

Stal jsem se obětí podvodu, ale když jsem viděl příspěvek o půjčce o tom, jak žena se třemi dětmi získala půjčku z nabídky půjčky Mr. Christ Harmony, byl jsem zdrcen. Právě jsem dostal půjčku schválenou 5. září 2023 a půjčku jsem obdržel 6. září 2023. Pokud jste ve finanční krizi, neváhejte kontaktovat tohoto soukromého věřitele, který poskytuje půjčku s 2% úrokovou sazbou po celém světě . Získejte svou legitimní půjčku v nabídce půjčky Mr. Christ a přestaňte ztrácet čas s falešnými věřiteli. Kontaktujte nyní e-mailem: christharmonyloanfund@gmail.com

acong

Příspěvek smazán administrátorem.

annas

1, Páv se určitě pyšní svým ocasem v době , kdy hledá partnerku,.
Viz otázka pyšný jako páv.
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-se-rika-jsi-pysny-jako-pav

2. Pyšná žena je zřejmě emočně nevyzrálá, protože preferuje hodně make-upu na tváří,   i když má hezkou tvář. Také chodí exkluzivně oblékaná s cílem  upoutat pozornost. Dává najevo svou okázalost., chce   vzbuzovat závist. Jde ale jen o pozlátko, protože svým chováním  se alenemůže chlubit. tudíž  na svou vnitřní krásu určitě nemůže být pyšná.

.3. Pyšný kůň, to nevím. Brala bych z pohledu jezdce, že  kůň vyhraje dostih, takže jezdec je na něho pyšný.

Našla jsem, něco v odkazu,. Říká se, že koně jsou projekcí toho, jací lidé chtějí být – silní, mocní a krásní – a milujeme je tolik proto, že v jejich přítomnosti se tak i cítíme.

https://www.be­label.cz/tag/ko­naci

1, Páv se určitěš pyšní svým ocacem v době , kdy hledá partnerku,.
Viz otázka pyšný jako páv.

2. Pyšná žena je zřejmě emočně nevyzrálá, protože preferuje hodn make-up na tváří,
má hezkou tvář, chodí exkulizvně oblékaná, s cílem upoutat pozornost. a Dává najevo svou okázalost., chce Chce vzbuzovat závist. Jde ale jen o pozlátko, svým chováním se ale nemůže chlubit. na svou vnitřnoí krásu ursčitě nemůže být pyšná.

.3. Pyšný kůň, to nevímBrala bych z opohledu jezdce, že kůň vyhraje dostih, takže jezdec je na něho pyšný.

Našla jsem, nwšco v okdazul,. Říká se, že koně jsou projekcí toho, jací lidé chtějí být – silní, mocní a krásní – a milujeme je tolik proto, že v jejich přítomnosti se tak i cítíme.

https://www.be­label.cz/tag/ko­naci