Avatar uživatele
annas

Z jakého důvodu jsou ženy, pávi a koně považováni za nejpyšnější zvířata na zemi? Máte stejný názor jako Němci?

Tajenka křížovky z jednoho časopisu. Jinak lze najít na netu
https://cs.wi­kiquote.org/wi­ki/N%C4%9Bmec­k%C3%A1_p%C5%99%C3%AD­slov%C3%AD

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? Odpovědi.cz, vagra, Drap, paul1, dust8, aliendrone, ttEstiNg2023, WhatGirl před 186 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

To už je tak dáno od přírody. Všichni tři když jdou, nebo i stojí, dokáží upoutat už jen svou přítomností.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Vlastně mi to nepřijde vůbec trefné, pokud nejsem žena a něco mi uniklo. (zjentek – ZDRŽ se komentářů! 😉 😁 )
Ženy mi nepřijdou kdovíjak PYŠNÉ v porovnání s muži. Měla byste vidět MĚ, když se mi něco povede (tím myslím POŘÁDNÉHO, ne nějakou všední bejkárnu, to je normálka). To se mi stává zřídka, protože nejsem tvůrčí typ a na něco pořádného přijdu asi tak 1× / uherský rok. Spíše kradu tvůrčí nápady jiným (včetně těch v původní formě nepoužitelných) a pak je předelám do užitné/lepší podoby. Každopádně POKUD se mi ale POVEDE „něco pořádného“, tak to se pak UMÍM NAPAROVAT tak, že všechny tři zmíněné příklady v otázce by v porovnání se mnou potichu a s pláčem zmizely někde v koutku na WC. 😉 😁

To, že pávi se honosí rozprostřením ocasu mi nepřijde jako projev pýchy. Spíše bych to přirovnal ke svého času mému zatahování břicha, v době, kdy už mi zmizely na břiše buchty a kolem šla pěkná kůstka. Ergo tedy spíše než naparování zoufalý pokus o přetvářku. 😐

A se zpocenými a smrdutými herkami by už lidé měli přestat blbnout. Venkoncem nejsou dobré ani na salám. Sakra, vždyť už je to dobrých 150 let, kdy pan Otto vymyslel SPALOVACÍ MOTOR a o trochu později vznikla i bejkárna pro dárce orgánů (pro Rokia – MOTOCYKL). KDO normální chce jezdit na koni? (zjentku>>> VÍM, na co myslíš, ale já to myslím JINAK!) 😉 😁 😁

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
carlos111111

Stal jsem se obětí podvodu, ale když jsem viděl příspěvek o půjčce o tom, jak žena se třemi dětmi získala půjčku z nabídky půjčky Mr. Christ Harmony, byl jsem zdrcen. Právě jsem dostal půjčku schválenou 5. září 2023 a půjčku jsem obdržel 6. září 2023. Pokud jste ve finanční krizi, neváhejte kontaktovat tohoto soukromého věřitele, který poskytuje půjčku s 2% úrokovou sazbou po celém světě . Získejte svou legitimní půjčku v nabídce půjčky Mr. Christ a přestaňte ztrácet čas s falešnými věřiteli. Kontaktujte nyní e-mailem: christharmonyloanfund@gmail.com

Avatar uživatele
acong

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
annas

1, Páv se určitě pyšní svým ocasem v době , kdy hledá partnerku,.
Viz otázka pyšný jako páv.
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-se-rika-jsi-pysny-jako-pav

2. Pyšná žena je zřejmě emočně nevyzrálá, protože preferuje hodně make-upu na tváří,   i když má hezkou tvář. Také chodí exkluzivně oblékaná s cílem  upoutat pozornost. Dává najevo svou okázalost., chce   vzbuzovat závist. Jde ale jen o pozlátko, protože svým chováním  se alenemůže chlubit. tudíž  na svou vnitřní krásu určitě nemůže být pyšná.

.3. Pyšný kůň, to nevím. Brala bych z pohledu jezdce, že  kůň vyhraje dostih, takže jezdec je na něho pyšný.

Našla jsem, něco v odkazu,. Říká se, že koně jsou projekcí toho, jací lidé chtějí být – silní, mocní a krásní – a milujeme je tolik proto, že v jejich přítomnosti se tak i cítíme.

https://www.be­label.cz/tag/ko­naci

 

1, Páv se určitěš pyšní svým ocacem v době , kdy hledá partnerku,.
Viz otázka pyšný jako páv.

2. Pyšná žena je zřejmě emočně nevyzrálá, protože preferuje hodn make-up na tváří,
má hezkou tvář, chodí exkulizvně oblékaná, s cílem upoutat pozornost. a Dává najevo svou okázalost., chce Chce vzbuzovat závist. Jde ale jen o pozlátko, svým chováním se ale nemůže chlubit. na svou vnitřnoí krásu ursčitě nemůže být pyšná.

.3. Pyšný kůň, to nevímBrala bych z opohledu jezdce, že kůň vyhraje dostih, takže jezdec je na něho pyšný.

Našla jsem, nwšco v okdazul,. Říká se, že koně jsou projekcí toho, jací lidé chtějí být – silní, mocní a krásní – a milujeme je tolik proto, že v jejich přítomnosti se tak i cítíme.

https://www.be­label.cz/tag/ko­naci

Nový příspěvek