ivzez

Ač nevím, co Petra míní „prolétskými rodinami“
a „prolétským myšlením“,
souhlasím s ní v tom ostatním.

Hezká není ani jedna z nich a slovo luxus
bych pro ně použila leda tak ve spojení
„luxusní štětka“.

Rozum se na rozdíl od jiných „předností“
implantovat nedá, tak to zkoušejí takhle …

Další odpovědi
petra15

Jelikoz není ani jedna z nich opravdu hezká, tak se musí spoléhat na jejich partnery v pozadí, kterí jim treba narídí plastickou operaci – neverím, ze by to chtely samy.
zzzzz, to, ze si Maslíková nechala udelat silikon, z ní delá lacinou, nemyslící, vsehoschopnou prolétku:-)xD
Vyrekrutují se z jejich prolétských rodin…z prolétského myslení:-)xD

marci1

Pravděpodobně to budou „hyperaktivní“ povahy a propadly exhibicionismu. 🙂

mosoj

Z těch co se na to dívají.

zzzzz

Milej se chce za každou cenu prosadit, je to výchovou. Není moc hezká, tak se snaží na sebe upozornit. Vypadá lacině. Jinak to neumí.
Na Hance nic negativního nevidím. Vypadá luxusně, tak proč to nepředvést. 🙂

zjentek

petra: myslíš lumpenproletariat? :o

petra15

no tak proletariát zustává tím, cím je… ale i dnes by pojem „hadrového proletariátu“ jeste sedel, je to v lidech, jako cikánstina v Cikánech – ta tam taky zustala po staletí, a nedá se s tím nic delat:-)xD

zjentek

a co holocaust? Přeci neexistuje slovo „nejde“, „nedá se“ ..ale to by musel být holocaust blbů a to si napříč etnicitou, politikou, sex. zaměřením a svědky jehovy nikdo netroufne určit :o

petra15

hele mysliteli, pis srozumitelne…o co ti jde ?
co se blbu týká — jsou potreba, nebo snad né ?
a správne se domnívás, ze potomci lumpenproletariátu nemohou být o moc dále, nez jejich predci:-)xD