dust8

Z čeho jsou vyrobeny kravské zvonky, že vydávají tak specifický zvuk?

Nejlepší odpověď
Edison

Není to materiálem, ale tvarem. Jde o nejlacinější plech. Nejsou lité.

Další odpovědi
Drap

Bylo to převážně to nejobyčejnější železo, Ty luxusní, potom mohly být i z mosazi a ze zvonoviny. / ty však byly drahé a využívali se jen vyjímečně, jako třeba dárek a podobně. Takové luxusní zvony nemívala více než jedna kráva ve stádě.

Edison

Lukasi, a co má tenhle postup spolešného s tím kravským? Odpovím si sám: Vůbec NIC!