dust8

Z čeho co máte doma byste vyrobili funkční bryndák pro „ležáka“, který při jídle často bryndá?

Dnes to byla třeba kaše, kterou jsme ji museli nakonec krmit. Jinak byla všude na kolem.

Používáme dvě staré ručníky a to jeden před hrudník pod bradu a druhý na klín. Zdá se mi to takového příliš primitivní. Mělo by cenu ty dva ručníky třeba sešít dohromady?

Z čeho jinak i z toho co doma třeba nemáte byste vyrobili brindák? Mohl by mít i jako bonus takovou tu možnost přehození přes hlavu.

Nejlepší odpověď
Kepler

Já jsem si bryndák vyrobil ze starého ručníku, u kterého jsem jenom na jednom konci vystřihl díru pro hlavu.