dzinn

vztahuje se nějak amnestie na řidičáky-dostal jsem 2roky zákaz a 20000kč pokutu,samozřejmě zápis v rejstříku-dík

Dobrý den.Loni v létě jsem přišel o řidičák,řídil jsem opilej,nikomu jsem nespusobil škodu-dostal jsem zákaz řízení na dva roky a peněžitou pokutu 20000 -týká se mě nějak amnestie?A co rejstřík trestú-chtěl jsem si dělat zbroják,bohužel skrz ten zápis mám po…Děkuji

Nejlepší odpověď
www

Toto není právní poradna online, ty jsou zde:

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=Pr%C3­%A1vn%C3%AD+po­radna+online&cli­ent=ms-opera-mini&channel=new&re­dir_esc=&hl=cs&

Další odpovědi
brillant

Již se to tady mnohokrát řešilo, použijte vyhledávání, nemá cenu to stále opakovat.

anonym

Tak že za
1.) Nechlastej!
2.) Nechlastej!!
3.) Nechlastej!!!
4.) Patří ti to!
5.) Zde není právní poradna!
6.) http://www.pravni-rady.eu/bezplatna-pravni-poradna-online
7.) Minimálně na 3 roky za mříže a pak bez možnosti návratu k dítěti!