vztahuje se amnestie i na podminky???

dobry den, chtel jsem se zeptat, jestli se amnestie vztahuje i na podminku. pred rokem jsem dostal 1rok s odkladem 2,5roku podminky za ublizeni na zdravi a vytrznictvi. predem dekuji za odpoved

Odpovědi
standa

Oba dva trestné činy jsou trestnými činy i podle nového trestního zákoníku a trestní sazby nebyly sníženy (naopak)

Technicky vzato se na vás nový trestní zákoník vztahuje, protože musí být překvalifikovány vaše trestné činy podle novelizovaných ustanovení ´nových´ paragrafů.

Ale trest se vám nezmění.