mysova

dobry den, vztahuje se na me amnestie, za uverovy podvod s dvouletou podminkou ?

dobry den, vztahuje se na me amnestie, kdyz jsem byla pred dvema lety odsouzena za uverovy podvod , dostala jsem dvouletou podmínku a je proti mě vedena exekuce formou ztrhavani z platu na dluznou castku 450.000 ?

Odpovědi
sio

podmínka na dva roky nebo dvouleté odsouzení? I když tady je to vlastně jedno, podmínka do dvou let se amnestuje. Nicméně zaplatit budete muset, jinak vám hrozí exekuce