MirKop

Vzpomenete si na vaši nejoblíbenější hračku z dětství ?

(Baví mě dělat průzkumy, sepisuji si je)

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Ano vzpomenu si. Byli jsme velmi chudá rodina a tak, pokud bych se nenarodil jako kluk, neměl bych si s čím hrát. Občas si hraji dosud :D

Další odpovědi
anonym

Moje oblíbená hra/hračka,která mě doprovází i nadále dodnes je"mušlička ve sprše".

Amy9898

Plyšový medvídek a zajíček na provázku

simoneta

Velká plyšová opice :) pak mě chytl amok barbie :D

anonym

Nikdy jsem nepřijal koncept hry. Nechápu jak si kdosi může vybudovat vztah k neživému předmětu. (Nemám jakékoliv osobní věci – cokoliv, na čem by mi záleželo – fotky (eidetická paměť), diplomy, medaile, …) Zkrátka nikdy jsem nebyl dítě.

KatkatkaW

Možná se tomu nedá říkat hračka, ale já ze všeho nejraději „vařila“ ve velké misce ze všeho možného. To pak byly nastříhané papírky a kousky různých umělých hmot po celém domě, když se mi to vysypalo :D Taky jsem prstem přetahovala věci z obrázků v knížkách:)
Pokud se to nepovažuje za hračku, pak jsem měla ještě hodně ráda své domečky, které jsem sestavila k sobě a dělala hotel pro všechny hračky:)

dudu

Stavebnice Merkur a Malý elektrikář.

Akzeret

Mrkací panenka.
A vždycky mě štvalo, že „neumí ležet a přitom být vzhůru“ :D

tony2412

pásák byl super!!!!

Pepa25

Ano.

Děda Louda

Ano.

střevo

Pumík
Nejseš ty náhodou trochu nestydatá? Podívej doprdele, jak sou tu fšichni slušný…

anonym

…libo pánský análek?

střevo

to tady budeš u zdejších úchylů voblíbená:-)