hanny 2

Vzpomenete si? Kdo si dá testík z 80.let?

http://zena.cen­trum.cz/deti/gra­fika/2012/03/2­0/retro-test-kdyz-dnesni-tricatnici-byli-detmi-pamat/

Nejlepší odpověď
badisko

no super jeste ze jsou 80 pryc..! test je konina …zzvladly by to i rocniky z 90 let..teda zaskocily me ty cigara

Další odpovědi
hanulka11

ano mě taky cigára a to auto , na tom jsem ztroskotala – no jo už je to dávno:D:D

ten který je

13 správných ze 16.Zaskočili mne zpěváci a moderátor Stanislav Hložek.Poslouchal jsem něco jiného.:-)

sio

16 ze 16. Co bylo dnes ráno, si pamatuju hůř. Hlavně ty cigarety si pamatuju. Bylo to proto, že v hospodách na ně byla 10% přirážka, aby si hospodští nemohli na kupovaných v trafice přivydělat. Až korunu čtyřicet na krabičce Spart. Okrádali by stát, syčáci 🙂.