fira

Vzorky DNA

Je člověk povinnen nechat si odebrat vzorky DNA na požádání policie nebo si je musí nechat odebrat ze zákona?

Nejlepší odpověď
rousinka

ze zakona nejste povinnen odevzdavat dna, ale jelikoz jsme v policejnim state, tak si policie vezme Vase dna i pres Vas nesouhlas.

Další odpovědi
mojitek

V urcitych pripadech Vam vzorek DNA mohou odebrat aniz byste souhlasil/a
Jenom pro info – vzorek DNA lze ziskat i ze sliny,kousku vlasu,nepatrneho otisku potu,atd

anetadela1

Na druhou stranu, pokud odmítnete dát DNA, tak se stáváte podezřelým. Takže pokud má člověk čistý svědomí, tak proč ne?