škubánek

Vzdělní a trh práce

Musím udělat referát / prezentaci na vzdělání a trh práce něco jsem našla ale nejspíš to nebude stačit je toho málo. A víc nemůžu najít, takže jestli byste něco našli stačí zdroje :) Děkuju.

Odpovědi
Jsemtady

Otevrit si treba jobs.cz atp
Zkouknout jake tan jsou kategorie a jaka je v nich nabidka prace a k tomu najit odpovidajici skoly a nejakej graf

arygnoc

stačí si preštudovať inzerciu/zames­tnanie, porovnať ponuku a dopyt po profesiách a zistiť potrebné vzdelanie ku tej-ktorej profesii.