P70

Vzdělávací systém v USA?

Dobrý den, myslíte si že vzdělávací systém v USA je lepší než tady v Evropě či obecně, že jsou snad američané hloupější? Nikdy jsem v Americe nebyl, takže vůbec netuším jenom by mě zajímal Váš názor. Díky

Nejlepší odpověď
Drap

Tady v Evropě je kde? Jsem přesvědčen, že vzdělávací systém u nás je lepší než ten v USA.Američané přesto nelze považovat za hloupější. Hloupost a vzdělávací systém nelze dost dobře srovnávat.

Další odpovědi
xxx3

vzdělávací systém je jako celem v USA značně nevyrovnaný, čili mezi špičkovými a špatnými školami tam jsou daleko markantnější rozdíly než v ČR. Pokud bychom měli mluvit o celé Evropě, tak to už je celkem problematické, protože také evropské systémy vzdělávání se zatraceně liší.

Klaproth

Vzdělávací systém v USA neznám. Znám několik Američanů dlouhodobě žijících v ČR, nepřipadají mi výrazně hloupější, než je u nás obvyklé.