Viktorie II.

Využili jste někdy odtahové služby?

Nejlepší odpověď
Filip84

Jasně, 2–3×? Tak nějak. Ale vždycky mám k povinnému ručení připlacenou tu asistenci, a to takovou, aby byla reálně využitelná, takže nikdy mne to nestálo ani haléř.

Další odpovědi
seraphico

Ano, všehovšudy dvakrát. Poprvé na dovolené na Slovensku a podruhé před svým domem. 😄

Emefej

Nevyužil, mě MP nechala odtáhnou auto a nikoho jsem o to nežádal.

elkon

Ne.

Schluker

Co si tak vybavuju, tak dvakrat. Jednou prestala rozepinat spojka a podruhe mi kuna prehryzala hadice chlazeni.