Avatar uživatele
Filip84

Vytvořila umělá inteligence, pod vedením grafika autisty, pěkné fakany?

Galerii trpaslíků vytvořil grafik Ben Mornin ve spolupráci s umělou inteligencí.

Lidi mají rozličné koníčky a autisté mají také rozličné koníčky, v každém případě ale děsivé. No, tak tady tento ajťák autista intellektuál grafik vytvořil galerii příšer. Já chápu interess „o světové cellebrity a hlavní postavy nejznámějších filmů“, sice mu nerozumím, ale chápu ho. Ovšem umění je věcí vkusu a podle mého vkusu nejsou ti fakani „skutečně rozkošné“, mi přijdou docela děsiví.

https://www.de­nik.cz/veda-a-technika/ben-mornin-ai-batolata.html

Je tam 45 fotek a 45 fotek pod tady tuto otázku nenarvu, i kdybych se tady vykakal. Chápu, blbé, poděkujte adminům a: život není krásný. Takže jedině rozkliknout a projít, jinak sorry, jako.

No a tak co:

  • Pořídili byste si je domů na vychování, třeba namísto hada?
  • Nebo kdybyste jeli tím kupejným vagonem, a ne, ne jako JyrkaF🤪, pekelný kotelník ze školky, z Pardubic do Svitav, ne, třeba, z Minsku do Komsomolsku na Amure, tak jako dva tejdny: chtěli byste, aby s vámi cestovalo plné kupé tady těch skřetů?
  • Nebo, tak jako z lidskosti, byste se jich ujali, že by se vám jich zželelo, nebo tak něco?
  • Nebo byste se toho lekli?

Ne, mi se ani nelíbí, ani bych je nechtěl na vychování, domů, nechtěl bych, aby se mnou jeli nejen ve stejný kupé, ale ani ve stejným vlaku, nic. Podle mne jsou úplně děsiví a je na tom sakra vidět, že to dělal umělá inteligence. Jo, a Pán prstenů je, možná, světoznámé kino, ale podle mého názoru je to nevkusná teatrální fraška. Sám doma pobaví, ale že bych byl „fanouškem“ té série, tak to sorry, jako, moc amerických filmů neznám, co bych byl jejich „fanouškem“. Některé pobaví, to ano, a tím to tak jako končí. Ten zbytek ani neznám, a ne, nebudu na tom nic měnit, na světě je víc filmů, než je kterýkoli člověk s to shlédnout za celý život, i kdyby čučel do filmů 16 hodin denně 365 dnů v roce, takže selekce je poněkud nutná.

Já fakt nejsem lekavý, ale kdyby mi tady ti čtyři skřeti přešli po ránu přes přechod, tak odbrzdím a přidám! 👌😅

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 325 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Odpoveď byla označena jako užitečná

Bojim, bojim! 😳

😮 Děti se střelnými zbraněmi v rukou!

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Filip84 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Funna

Ne, nevzal bych si je domů na vychování, ale líbí se mi.

za prvné: chybí tu možnost JINÁ ODPOVĚĎ
za druhé: fakt nechápu, co tě na těch obrázcích tolik pohoršuje…je to vtipné a karikaturně roztomilé…a možná proto, že většinu z těch, co jsou vyobrazeni neznáš, ti to připadá podivné…já je (až na 2) znám všechny a poznala jsme je, takže si jsou zjevně podobní…a beru to jako karikaturní recesi a pobavilo mne to…

Upravil/a: Funna

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
paul1

Ne, nevzal bych si je domů na vychování, ale líbí se mi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Bojim, bojim! 😳

Srabárna. To takhle udělat z idolů cherubíny, tak je kokot za vodou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Filip84

marci: To už je „třešnička na dortu“! 😅

Avatar uživatele
Filip84

Funna: Nepohoršuje mne to ničím, a ani v nejmenším, děl bych, že pohoršena, a tak nějak až fundamentálně rozhořčena, je marci. Mi se to pouze nelíbí, přijde mi to umělé, třeba – jak pregnantně zmínila marci – fakan se zbraní až nevhodný, prostě kitsch.

Avatar uživatele
elkon

Není žádný důvod, abych se tím zabýval.

Nový příspěvek