Miroslavst

Vysvětlíte rčení a co znamená?

Vyhodíš dveřmi, oknem se vrátí.
Co to znamená, jak to vysvětlit?
Doplňuji:
Dobře, pochopil jsem to tak, že když je někdo neodbytný, otrlý, ale má to ještě nějaký význam? Kde to lze použít?

Nejlepší odpověď
BEAES

To jsou velmi otrlí lidé, kterým není nic blbé, setkala jsem se s takovými a byli to třeba pojišťováci a podomní prodejci.

Další odpovědi
anonym

Já kdysi měla sousedku,každý den něco potřebovala od cukru,vajec trucha soli by taky neuškodila atd.,už jsem jí měla plný kecky,tak jsem ji to vysvětlila,že už dost!Pochopila,om­luvila se,a za dva dny si přišla půjčit žehličku.Že by tohle vysvětlovalo to rčení?Taky se povídá o tchyních!Tomu ale nevěřím.!?

hanulka11

Když je někdo neodbytný.

led

Ukážka výborného podnikového ekonóma, zoženie peniaze aj tam, kde nie sú.
Častá prax v štátnych podnikoch v časoch nedávnominulých