aliendrone

Vysvětlete, jaká je podle vás příčina (či příčiny) současné „covidsituace“?

zdroj obrázku (osobně upraveno) www.denik.cz

Nejlepší odpověď
mosoj

Mám jiný názor - napište PLS JAKÝ?

Můžou za to vlastnosti viru a mnoho neukázněných lidí. Skutečnost je jednoduchá, pokud se lidi neukázní, tak to můžete svalovat na kohokoliv, ale virus bude vítězit.
Nekázeň a sobeckost lidí jenom škodí nám všem, tedy celému státu. Ono to totiž něco stojí a podobnou nekázní není problém dovést stát až ke krachu. Osobně bych se za nic nikomu neomlouval. lidé si to nezaslouží a nikomu to nepomůže.

Další odpovědi
annas

Mám jiný názor - napište PLS JAKÝ?

1. část otázky mě vrátila o mnoho let zpět, do doby socialistické. Témata z CJL k maturitním zkouškám se vyhlašovala rozhlasem přímo z MŠ ráno v den písemek.
Byla jsem překvapená, že se především kluci nedivili, která téma je čekají.

V úzkém kruhu pak prozradili, že je v předvečer písemek vysílalo rádio Svobodná Evropa. Samozřejmě témat bylo víc, než je pak MŠ vyhlásilo.

Stejně tedy i v době „demokracie“ se podvádí a zvýhodňují se někteří jedinci. Už tak koronovirus způsobil/způsobí mezery ve vzdělání,.

--
Důležitá je rétorika. Každý projev či proslov by měl přesvědčit posluchače o pravdě. Určitě nejde jen o řeč, ale především komunikaci.

Ale je pravda, kdo chce, pochopí. Vše souvisí s tím, jak se k tomu postaví občané.

led

Mám jiný názor - napište PLS JAKÝ?

Nedivím sa premierovi, veľa radcov a „radcov“, veľa mudrcov v médiách, „politici“ hrajúci len za svoj dres bez ohľadu na potreby štátu a každý je ten najmúdrejší a nespokojní občania, mnohí aj neukáznení a pivní radcovia. Do toho tlaky „zhŕňačov peňazí“. Skôr sa divím, že ešte dokáže stáť na nohách.
Pýtate sa ""jestli šlo se naší české situaci vyhnout v případě jiného přístupu". Na toto je jednoduchá, ale najviac kritizovaná odpoveď „ľudia by sa mali prestať hrať na vlastnom piesočku a spojiť svoje sily, schopnosti a znalosti v boji proti covidu“

elkon

Mám jiný názor - napište PLS JAKÝ?

Covid je celosvětový problém a názor premiera na tom nic nezmění.

zjentek

Mám jiný názor - napište PLS JAKÝ?

Pokud kovídek nevznikl v labině, jen odtamtud unikl, tak za něj prakticky nikdo nemůže, když to zjednoduším. A ještě jsem na planetě Zemi nepotkal lidstvo, které by dokázalo zabránit procesům z říše mikrosvěta, stejně jako NIKDE MEZI NÁMI neexistuje lidstvo, které by předem zabránilo zkáze, která k nám eventuálně přijde z vesmíru. Znám jen lidstvo, masírující a manipulující se navzájem formou médií a falešné společenské prospěšnosti. Ale třeba tady ještě nejsem dost dlouho, třeba prd vím. (;

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Pepa25

Otázka nesouvisí s obrázkem, tak jen jediná reakce: na všem zlém je něco dobré – na koroně to bude to, že zlomí vaz Babišovi …

aliendrone

NJN, když vy lidi myslíte hned z globálního hlediska. Já uprděný Čecháček, pro kterého obvykle končí země u cedule „Hlavní město Praha“ jsem to myslel spíš ve smyslu "jestli šlo se naší české situaci vyhnout v případě jiného přístupu. ;) :D :D

Tož soráč, moje vina, sypu si popel, odpadkový koš a koš s prádlem na vyprání na hlavu! :)

led

aliendrone, ten popol je už vychladnutý? Ale v tom prípade navypáli vinu, len zašpiní tú modrú farbu pokožky

Emefej

Miluju dadaismus!