ingrid13265

Má někdo zkušenost s vysxtěhováním najemníka neplatiče s pomocí firmy – www.kopemezavas.cz?

Vystěhování najemníka neplatiče s pomocí www.kopemezavas.cz někdo zkušenost?

Kamarádka mi doporučila tuto firmu ( www.vymahani.wbs.cz ) na vystěhování neplatičů. Ráda bych věděla zda máte někdo další zkušenost? Máme problémového nájemníka v bytě a nechce se mu pryč. Díky

Odpovědi
Alesh

Tak pokud ti to doporučila, tak asi to funguje.
Zkus jim zavolat, poptat se, však jim hned nemusíš nic slibovat, prostě řekneš, že si to musíš rozmyslet a pak se jim kdyžtak ozveš nebo ne.

Mp2

Hlavně už nu nech běžet lhůtu, protože stejně budeš muset počkat 3 mesice.

ivzez

Na doporučení kamarádky, kterou znáte, nedáte
a hledáte zkušenosti cizích lidí?

Solidní firma na svém webu uvádí povinné informace, nepoužívá e-mail
na freemailu, (má vlastní doménu i pro elektronickou poštu) a nenabízí nesplnitelné.

PS: Vkládáním reklamy porušujete pravidla.

vtau

zkušenosti jsou popsány zde (kontaktní telefon „kopemezavas“ se shoduje s kontaktním telefonem „cascada“, ) https://casca­dasro.cz/. Zkušenosti s telefonním číslem jsou uvedeny zde https://kdo-volal.averz.cz/728695696