VYSOKA SKOLA BEZ MATIKY?

Zdravim, zna nekdo vysokou skolu v praze v oboru: POJISTOVNICTVI, MEZINARODNI VZTAHY, OCENOVANI MAJETKU, PERSONALNI PRACE, FINANCNI PORADENSTVI, MANAGER. Neco z tehlech oboru nebo podobny tomu kde se zasadne neuci matika? Diky moc

Nejlepší odpověď
Makina

😁 hele a myslíš, že lze studovat medicínu a bát se krve? 😁

Další odpovědi
Andělé

Nic ve zlém,ale rozchechtalo mě to:-D
Jsou sice vysoké školy bez matematiky,jako např.VŠ sociální práce, zmíněná VŠ psychologická, VŠ zaměřená na jazyky apod.,ale oblasti,které popisujete,se bez matematiky absolutně neobejdou. Naopak bude zapotřebí ekonomie a ta s matematikou úzce souvisí. Ale samozřejmě nebude chybět i matematika…

hanulka11

asi sis udělala/a/ legraci …
Doplňuji:
vždyť jsi vypsal/a/ všechny obory které s matikou souvisí

zaměř se tedy na jazyky

WeeBear

Jak se chceš v budoucnu v něčem takovém uplatnit bez matematiky? A i kdyby, matematiku budeš uplatňovat v každém předmětu, kde bude jen trochu ekonomiky.
Možná tak zkusit psychologii, ale nic z uvedeného!

Drap

Pane Bože, za co nás trestáš ?

suaeda

Pfíí ha … Kam spěje naše vzdělanost.

jmhad

Ale matika přeci není od toho naučit se integrály,derivace a jiné podobné ekzatní voloviny,ale naučit se přemýšlet a kombinovat.

mosoj

Kde udělala naše společnost a školství chybu ??