Vyšla vám předpověď od kartářky?

Odpovědi
alenka901

mě osobně vyšla na 100%,chodím do kralup nad vltavou k velice šikovné kartářce.

Carolin

Necítím potřebu to zatím zkoušet, ale mé okolí hodnotilo návštěvu vesměs kladně.

Dandi

Teta na výklad karet věří a říká, že na 100% vychází. Osobně nevím.

Attack-design

nikdy jsem tam nebyla

lopp

Ahoj, byla jsem tam jednou a byla celkem nekonkretni. Takze se neda rict,jestli to vyslo nebo ne.

anonym

byl sem u kartářky jednou.. pravda byla jak co.. každopádně jdi ke kartářce, kterou vůbec neznáš.. ať máš jistotu, že si to nevymýšlí jen tak, ale je to opravdu z karet… Tim myslím, jakože od kamarádky výklad nemá moc cenu