Avatar uživatele
monkey

Věříte výkladům z karet?

jak moc berete vážně co vám řekne kartářka?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? BEAES, anonym před 4935 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

podle toho jakým, jsou kartářky dobré i špatné…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BEAES

Opravdu záleží jestli je to profík…jde to poznat, neměla by se vás nic ptát a jen vyložit a odpovídat na vaše dotazy. Věřte, že karty nelžou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Nikdy jsem nebyla u kartářky -nechci nic vědět dopředu. Život má plynout bez toho ,abychom věděli co nás čeká.

To je můj názor.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

jednou jsem byla u kartářky,řekla mi že mám nemocného syna,nevěřila jsem jí a řekla že je naprosto zdravý,a když jsem se vrátila domů měl syn teplotu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

Jsem realista a nikdy jsem na předpovědi z karet nevěřila stejně jako horoskopům.Ovšem před lety,kdy mi čtyři roky umíral děda doma v posteli a trpěl on i celá rodina(špatně na tuto dobu vzpomínám) mi kamarádka vyložila karty a tam stálo,že se brzy změní můj celý život přijdou věci,které bych nečekala.Během měsíce děda zemřel,já se dotala na vysokou a za pár měsíců zápasila s nemocí.Od té doby kartám věřím a díky tomu jsem i otěhotněla.Aleto by bylo na delší vyprávění......

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bigbít

Pořád chci zkusit Dagmar Kludskou, ale ještě jsem se neodhodlala…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Záleží na tom, kdo vykládá.
Je to podobné, jako astrologie.
Vše si ověřuji a často se mi „předpověď“ potvrdila.
Po návštěvě jsem klidnější, protože se na případné situace mohu připravit, event. se jim i vyhnout.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek