monkey

Věříte výkladům z karet?

jak moc berete vážně co vám řekne kartářka?

Nejlepší odpověď
quentos

podle toho jakým, jsou kartářky dobré i špatné…

Další odpovědi
BEAES

Opravdu záleží jestli je to profík…jde to poznat, neměla by se vás nic ptát a jen vyložit a odpovídat na vaše dotazy. Věřte, že karty nelžou.

hanulka11

Nikdy jsem nebyla u kartářky -nechci nic vědět dopředu. Život má plynout bez toho ,abychom věděli co nás čeká.

To je můj názor.

anonym

jednou jsem byla u kartářky,řekla mi že mám nemocného syna,nevěřila jsem jí a řekla že je naprosto zdravý,a když jsem se vrátila domů měl syn teplotu

martina1

Jsem realista a nikdy jsem na předpovědi z karet nevěřila stejně jako horoskopům.Ovšem před lety,kdy mi čtyři roky umíral děda doma v posteli a trpěl on i celá rodina(špatně na tuto dobu vzpomínám) mi kamarádka vyložila karty a tam stálo,že se brzy změní můj celý život přijdou věci,které bych nečekala.Během měsíce děda zemřel,já se dotala na vysokou a za pár měsíců zápasila s nemocí.Od té doby kartám věřím a díky tomu jsem i otěhotněla.Aleto by bylo na delší vyprávění......

bigbít

Pořád chci zkusit Dagmar Kludskou, ale ještě jsem se neodhodlala…

ReHu

Záleží na tom, kdo vykládá.
Je to podobné, jako astrologie.
Vše si ověřuji a často se mi „předpověď“ potvrdila.
Po návštěvě jsem klidnější, protože se na případné situace mohu připravit, event. se jim i vyhnout.