Sandra

Výška stropu

Jaká je standardní výška stropu v bytech v novostavbách?

Nejlepší odpověď
Lencis

Podle normy čsn je minimální výška stropu pro obytné místnosti 230 cm, doporučuje se však alespoň 250 cm ve větších místnostech i 265 až 270 cm

Standartní výška neexistuje, záleží na projektantovi.

Další odpovědi
kazisvět

Standardní výšku také nevím, ale v mém letos kolaudovaném bytě v nově postaveném domě je výška 260 cm.

Dandi

230cm…čím více, tím více je potřeba energie k ohřevu místnosti.

racek86

minimální výška stropu v bytech je 230 cm . tak nejak normální výška je asi 265 cm , ale samozřejmě v vilách a na zámcích jsou až 5-ti metrové stropy ..

Attack-design

není nějaká norma standartně 250 – 300 cm

Zločenková

My jsme v bytu od Ekospolu a ten má stropy 2,65