Cool.Barbie

Výše kapesného

Mám 12ti letou dceru a nevím kolik bych jí měla dávat kapesné (nepočítám-li a domácí práce)

Nejlepší odpověď
anonym

to se těžko radí,já dávám 10-ti letému synovi 300kč měsíčně,pokud ten měsíc nic neprovede,ale on si ty penízky šetří na svůj koníček sbírá,nebo si skládá vojenská letadla,tak záleží co vše si vaše dcera chce za peníze koupit

Další odpovědi
panenka

Já své 11 leté dceři dávám 300 kč na Měsíc

Michal

Zaačněte 200korunama a uvidíte.Také se kapesné odvíjí od vašeho platu.