PeD52

Dá se ještě v dnešní době sehnat obývací stěna ve smontovaném stavu?

Dobrý den všem. Dá se ještě v dnešní době sehnat obývací stěna ve smontovaném stavu? To znamená jednotlivé skříňky sklížené a nerozebíratelné? Nebo již vše se dodává v bednách a doma smontovat?

Odpovědi
Drap

Samozřejmě že dá. Když si necháš třeba vyrobit na zakázku a dohodneš se tak s výrobcem. Dnes se už moc neklíží. Vše se šroubuje nebo dávají čepy.