jakube33

Vyrážka? nebo co?

Na vnitrni strane stehen skoro az v rozkroku se mi udelala nejaka vyrazka vypada to jako naky cerveny flek. Vcera vecer jsem namazal indulonou, ale prijde mi ze je to vice cerveny nez vcera:/ nevite co by to mohlo byt a co proti tomu udelat?
Doplňuji:
V nedeli mam potapeni, muzu stim normalne do vody? Jinak tou indulonou to mazat nemam?

Nejlepší odpověď
quentos

zapařenina … zkuste nějaké masti od fy. Energy (Droserin a podobně), zabírají na ni výborně. Chce to oblast rozkroku pořádně větrat, tj. nenosit slipy, než to zmizí, dávat přednost volným kalhotám atd.
Doplňuji:
no, s tou indulonou nevím nevím: http://www.non­rx.cz/vse-pro-deti/detska-kosmetika.html?mo­re_filters=Y&sub­cats=Y&features_hash=P11­.V140

nicméně podle Vašeho popisu se nezdá, že by zabírala, takže to s ní asi nemá cenu.
Potápění bych se nebál, avšak pokud se nehodláte potápět v řádně ošetřené vodě (což předpokládám, že ne, z toho by asi pálily oči), riskujete, že si to „přihnojíte“, jelikož ve vodě je spousta různého svinstva, nevíte, kdo tam před Vámi naplival, načural apod. …

Další odpovědi
kropitko

já jen doplním Quentose, také jsou na to dobré mastičky pro nejmenši(mimin­ka),,mně se osvědčila Rybilka
http://www.le­karna.cz/hbf-detska-mast-s-ryb-tuk-rybilka-100ml/
Doplňuji:
Možná by to chtělo před potápěním zalepit, aby se tam voda nedostala. Nevím, jak velké místo je postižené. Chce to něco takového
http://www.le­karna.cz/naplast-aqua-stop-38x38-sacek-5ks/

www

Může to být obyčejná zapařenina, ale také plíseň, či jiné houbové onemocnění ap.
Pokud to nezmizí, navštiv lékaře.
Zkušenost
Doplňuji:
Na koupalištich je voda chlorovaná, nemusíš se bát ty, ani ostatní.

bolak

A ty se divíš?
Vyrážky, plísně a další mokvající radosti života je potřeba vysušit, indulona dělá přesnej opak.
To sis moch zajít rovnou na vosum hodin v riflích do sauny.