Podivná „vyrážka“? Na intimních partiích

poslední dobou se mi dělají pupínky okolo intimních partií jednou je to jeden jednou i třeba pět…jsou bolavé jako „bedary“…nevíte někdo co to muže byt?partnera mám stale stejneho..dekuji moc!!!!

Nejlepší odpověď
anonym

Z holeni. ? Pouzivejte gelicky a pak kremy – vse v lekarnach , ne parfemovane. Jestli ne z holeni , tak k lekari , nebo zkusit detsky olejicek pro mimina. -iv-

Další odpovědi
Valky

Může to být způsobeno holením. Buď špatným holením (na intimních partiích se nesmíte holit v protisměru růstu chloupků), nebo špatnou péčí po holení a nebo se to tvoří po tom, co se oholíte a jak je venku teplo zpotíte se…