ratjfwemtrlk

Co s červenou vyrážkou na noze?

Asi před 3 dny se mi udělala červená vyrážka na noze. Nesvědí, skoro ani nevím že tam je. Mažu to svým krémem na ekzém od Biodermy, ale nepomáhá to. V neděli jedu pryč, takže nevím, co s tím dělat… Nemůže to být třeba bodnutí? Čím to popřípadě mazat? Na ‚hmat‘ je to jen hrubší zčervenalaá kůže, žádné pupínky ani bílý povlak něbo něco podobného. Už fakt nevím co s tím dělat.

Odpovědi
Drap

Takto to asi nikdo nedokáže určit. Jedině navštívit lékaře.

arachis

Hledat v googlu pod obrázkami vyrážky kůže,alergie kůže,bodnutí hmyzem apod.