pn65

Vyplňují se do dokumentů na osobní bankrot i věřitelé a exekuce, které jsou už zaplacené?

Musí se do dokumentů na oddlužení psát úplně všichni, tedy i ti věřitelé a ty exekuce, které jsem už splatil, tedy kteří již zanikli, nebo jen ti kteří jsou platní a kterým stále splácím?

Děkuji

Odpovědi
sesednizkola

Samozřejmě, že ne. Napíšeš jen ty kterým dlužíš.

JájsemRaibek

Pouze pohledávky. Zaplacené již nejsou pohledávky.
Poté se veřejným rejstříkem vyzvou všichni, aby přihlásili své pohledávky do 30 dnů a pokud tak neučiní, k jejich případným pohledávkám se nepřihlíží. Dokonce ani nikdy v budoucnu přihlížet nebude.