Lgee

Vyplatí se provoz slovenských odpovědí?

Není tam skoro žádná aktivita to se provozovateli odpovedi.cz vyplati udrzovat server odpovede.sk na živu?

Nejlepší odpověď
quentos

Asi jo člověče jinak by to nedělal nebo si myslíš že by to dělal kdyby se mu to nevyplatilo nebo co?

(Schválně jsem to taky napsal bez jediné čárky. Tobě zřejmě neudělá problém přečíst to na jeden nádech.)

Další odpovědi
led

Vzhľadom na to, že základný poplatok za stránku nie je vysoký a administráciu robí firma, ktorá zabezpečuje aj domácu, českú, je to len „pridružená výroba“ v ktorej rovnako zarábajú zverejnené reklamy

autacek

Ano, reálně to nestojí skoro nic.

Arne1

Je to klon české stránky kde asi byl největší náklad na překlad do slovenčiny. A teď jen pár korun za slovenskou doménu. To si myslím že se i z toho omezeného provozu zaplatí.

independent

Je to na českém servru, asi na stejném jako tyto.