HenryFonda

Vyplatí se, nebo se nevyplatí bydlet v ubytovně?

Dal jsem si tu otázku,jestli se raději pro Čecha Vyplatí se nebo se nevyplatí bydlet na ubytovně když jsou tedy v České republice tak velmi drahé byty na prodej a pronájmy, tak raději zájemce o ubytovnu zaplatí za noc 120,– až 180,– ale nebude mít ani trvalý pobyt ani pevné zázemí a žadnej majetek,ale ušetři spoustu peněz na jiné potřeby,když se tak dívám v Praze na pracanti z Ukrajiny,Pol­ska,Bulharska nebo Mongolska tak oni si nějak nestežuji s bydlením bydlí po 4–5lidech na pokoji a prej ještě ušetří za velké náklady na bydlení,tímto se vás ptám Vyplatí se nebo se nevyplatí pro čecha nebo rodinu bydlet na ubytovně? děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Vyplatí z jakého pohled? Co je to vyplatí? U každého to může být jiné. Pro někoho se vyplatí pro jiného ne.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… vezmeme-li čtyřčlennou rodinu 120,– x 4 ks x 30 dní = 14.400,– za jednu cimru je opravdu kauf … co myslíš, není lepší než přemejšlet, si to propočítat ???

Schluker

Vyplatí, když si člověk neváží soukromí. Zajímavější alternativa je podle mě share.

Reezo

Pokud není nic jiného na výběr, tak bych asi překousl ubytovnu. Každopádně bych nechtěl bydlet s někým koho neznám. Měl bych potom starost o své věci. Hlavně žádné soukromí bych neměl. Ani žádnou holku nebo ženskou nebudeš mít kam přivést… Navíc vůbec nevíte co za člověka s vámi bude, může to být klidně i násilník.

Já platím 9100 za 1+1 ve Slaném. Pohoda, klídek a nikdo neotravuje. Můžu si dělat co chci, kdykoliv chci.

Bych mohl spát v práci, kdybych chtěl ušetřit :D

Kelt

Nemůžeš to brát jenom z finančního hlediska. Ze začátku ti to tak bude vyhovovat, ale pokud chceš založit rodinu a nekoukat jen na holé stěny, tak začneš používat oba orgány na konci páteře. Ten jeden, abys mě rodinu a ten druhý abys ji uživil. Přece vlastní je vlastní. Ušetřená voda, elektřina ti jde do kapsy, ale na ubytovně ne.