Avatar uživatele
HenryFonda

Vyplatí se, nebo se nevyplatí bydlet v ubytovně?

Dal jsem si tu otázku,jestli se raději pro Čecha Vyplatí se nebo se nevyplatí bydlet na ubytovně když jsou tedy v České republice tak velmi drahé byty na prodej a pronájmy, tak raději zájemce o ubytovnu zaplatí za noc 120,– až 180,– ale nebude mít ani trvalý pobyt ani pevné zázemí a žadnej majetek,ale ušetři spoustu peněz na jiné potřeby,když se tak dívám v Praze na pracanti z Ukrajiny,Pol­ska,Bulharska nebo Mongolska tak oni si nějak nestežuji s bydlením bydlí po 4–5lidech na pokoji a prej ještě ušetří za velké náklady na bydlení,tímto se vás ptám Vyplatí se nebo se nevyplatí pro čecha nebo rodinu bydlet na ubytovně? děkuji

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? paul1, pindak28 před 1582 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Vyplatí z jakého pohled? Co je to vyplatí? U každého to může být jiné. Pro někoho se vyplatí pro jiného ne.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… vezmeme-li čtyřčlennou rodinu 120,– x 4 ks x 30 dní = 14.400,– za jednu cimru je opravdu kauf … co myslíš, není lepší než přemejšlet, si to propočítat ???

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Schluker

Vyplatí, když si člověk neváží soukromí. Zajímavější alternativa je podle mě share.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

Pokud není nic jiného na výběr, tak bych asi překousl ubytovnu. Každopádně bych nechtěl bydlet s někým koho neznám. Měl bych potom starost o své věci. Hlavně žádné soukromí bych neměl. Ani žádnou holku nebo ženskou nebudeš mít kam přivést… Navíc vůbec nevíte co za člověka s vámi bude, může to být klidně i násilník.

Já platím 9100 za 1+1 ve Slaném. Pohoda, klídek a nikdo neotravuje. Můžu si dělat co chci, kdykoliv chci.

Bych mohl spát v práci, kdybych chtěl ušetřit :D

Upravil/a: Reezo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Nemůžeš to brát jenom z finančního hlediska. Ze začátku ti to tak bude vyhovovat, ale pokud chceš založit rodinu a nekoukat jen na holé stěny, tak začneš používat oba orgány na konci páteře. Ten jeden, abys mě rodinu a ten druhý abys ji uživil. Přece vlastní je vlastní. Ušetřená voda, elektřina ti jde do kapsy, ale na ubytovně ne.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek