FlAsh_7

Vyplatí se dnes studium politologie, i když nejsem levičák?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Slyšela jsem vtipnou zkratku, co znamená “ politolog”: Politováníhodný ideolog. Bohužel se na dnešní extrémní dobu docela hodí. Při studiu politologie musí člověk nejspíš zapřít své vlastní názory a hodně předstírat.

Další odpovědi
led

Na amerických univerzitách môžte navštevovať aj politickú ekonómiu a na politológii marxleninizmus, aj keď nie ste „lavičiar“ ale práve naopak, ste bojovník proti komunistickej ideológii.
Poznať svojho nepriateľa je základ boja.

elkon

Podobné školy navštěvují lidé, kterým se nechce pracovat, nebo mají obě ruce „levé“ a jsou k ničemu.

AlfonzSP

Urcite, podivej se na me : nedostudovany politolog a delam manualne. Jenom diky vladnimu navysovani minimalni mzdy mam tedka pravidelne, lehce pres 20 000kc hrubeho. A srovnej to s (dostudovanym) politologem Janem Kubackem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

led

elkon, ale zabudli ste dopísať „a pak řídí státy a multimezinárodní organizace“

Pepa25

Za domácí úkol si najděte seznam pravicových politologů 😉

Schluker

Je kouzelne, jaci jsou zde odbornici na politologii a jeji uplatneni. Ametyst zjevne nema paru, jak studium politologie vypada a tak jen placa…

Ametyst

Šlukr: 🙂Bravo, plácale. Tos mi to nandal. Nikdo neví nic, ale ty víš všechno.

Schluker

Tak se pochlub, jake mas zkusenosti a znalosti politologie. Vynech osobni utoky a pis k veci ;) pro zacatek nam treba prozrad, co to politologie je a cim vsim se zabyva.