tomy999

Vypíná se mi notebook když hraji nějakou hru.

Dostal jsem k minulým Vánocům notebook rok mi to nic nedělalo a ted se mi najednou z ničeho nic vypíná když hraji nějakou hru.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Mohl by to být problém s grafickou kartou. Pokud je hra kompatibilní s počítačem-tedy odpovídají veškeré nároky hry tvému počítači, doporučil bych reklamaci počítače. Pokud hra je na hranici nebo má vyšší nároky, může k poškození dojít právě tím.
Jiná hra to nedělá???

Další odpovědi
GangstaHelper

Přehřívání?

  • Vyzkoušej mít notebook nastole místo toho abys ho měl třeba na nohou nebo na posteli (může pomoct třeba dát pod notebook tácek).
  • Je možné, že je ventilace zaprášená, pak můžeš zkusit procucnout vysavačem
  • Pokud to nespravíš, využíj servis

Na 90% je to způsobené přehříváním (pokud to dělají i ostatní náročné hry a aplikace), které je běžné – hodně lidí si myslí, že notebook je počítač do postele, to bohužel způsobuje ono přehřívání.