Avatar uživatele
jjsemtujak

Vypíná se mi noťas

Mám problém. Vypíná se mi notebook sám od sebe.Hraju hru třeba, nebo jsem na internetu a ze vteřiny na vteřinu se vypne sám.
Včera se mi to stalo poprvé při hraní hry (mmorpg lol) a od té doby se mi vypíná sám od sebe třeba i 3 x za den.
Domníval jsem se, že můžu mít v pc třeba vir nebo nějakou hrozbu, která způsobuje vypnutí, tak jsem antivirem (Eset smart security 6) prošel kontrolně noťas. Vše je teď vyčištěný takže ok.
Ale stejně se někdy vypne a já nevím proč?
Nevíte, prosim Vás, někdo, proč se mi vypíná??

Zajímavá 0 před 3925 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

Nepřehřívá se? Když paříš náročnou hru, ne každý počítač to utáhne. Pak se přehřívá a nakonec ho teplotní čidlo z důvodu ochrany samo vypne. Pokud ale ti to dělá i při pouhém serfování, pak je to divné. Musel bys mít hodně zanesený větrák. Ještě mě napadá, teď jsou ty hice, jestli to s tím taky nesouvisí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Přehřívá se, protože je vedro. Zkus se podívat na teplotu. Mně za poslední dva dny také počítač občas vypne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Frantich

Taky jsem měl notebook,Asus nebyl sice nic moc ale Lol mi utáhl.Měl jsem stejnej problém,prostě ty základní chladiče to nezvládali-koupil jsem si tuhle podložku http://www.al­za.cz/trust-notebook-cooling-stand-xstream-breeze-d329446.htm a dokonce se mi i v Lol o trošku zvýšil počet FPS :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek