jjsemtujak

Vypíná se mi noťas

Mám problém. Vypíná se mi notebook sám od sebe.Hraju hru třeba, nebo jsem na internetu a ze vteřiny na vteřinu se vypne sám.
Včera se mi to stalo poprvé při hraní hry (mmorpg lol) a od té doby se mi vypíná sám od sebe třeba i 3 x za den.
Domníval jsem se, že můžu mít v pc třeba vir nebo nějakou hrozbu, která způsobuje vypnutí, tak jsem antivirem (Eset smart security 6) prošel kontrolně noťas. Vše je teď vyčištěný takže ok.
Ale stejně se někdy vypne a já nevím proč?
Nevíte, prosim Vás, někdo, proč se mi vypíná??

Odpovědi
Alesh

Nepřehřívá se? Když paříš náročnou hru, ne každý počítač to utáhne. Pak se přehřívá a nakonec ho teplotní čidlo z důvodu ochrany samo vypne. Pokud ale ti to dělá i při pouhém serfování, pak je to divné. Musel bys mít hodně zanesený větrák. Ještě mě napadá, teď jsou ty hice, jestli to s tím taky nesouvisí.

anonym

Přehřívá se, protože je vedro. Zkus se podívat na teplotu. Mně za poslední dva dny také počítač občas vypne.

Frantich

Taky jsem měl notebook,Asus nebyl sice nic moc ale Lol mi utáhl.Měl jsem stejnej problém,prostě ty základní chladiče to nezvládali-koupil jsem si tuhle podložku http://www.al­za.cz/trust-notebook-cooling-stand-xstream-breeze-d329446.htm a dokonce se mi i v Lol o trošku zvýšil počet FPS :)