Blecha

Přehřívá se mi notebook, co s tím?

notebook se přehrívá, větráček funguje. Je nějaká možnost jak to opravit bez nějakého odborného servisu ?? Chladící podložku nechci, mám stojan aby přes něj proudil vzduch.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Rozborka , sborka

Další odpovědi
Michal Kole

Rozebrat, vyčistit, pokud je v záruce tak jedině autorizovaný servis, jinak přijdete o záruku.

led

Ak sa prehrieva jedna z možností je znečistený ventilátor. Kuchyňská oprava: Skuste použiť vysávač. Pomocný ventilátor na stojančeku nikdy neuškodí (NB neprechladne a nedostane nádchu)

mosoj

Softwarově zvýšit otáčky chladiče, pokud je to od procesoru.

Pokud je to od grafiky ( pokud má větrák) tak zkontrolovat jestli se točí a zkontrolavat cestu chladicího vzduchu.

tyrox

Máš možnost buď si koupit větráček navíc pokud se ti to tam vejde nebo na to větrákem foukat a nebo to furt dávat do usporného režimu a vypínat :)