Klarka12

Proč se mi vypíná notebook?

Dobrý den,mám rok a půl starý notebook acer , kterěmu přestala asi dva měsíce zpět fungovat baterie,teď ho mám bez baterky zapojený jen v síti. Ale o co jde.. Poslední dobou se mi sám od sebe vypne a spustit jde třeba až za dva tři dny. Poradí mi někdo,proč? Děkuju

Nejlepší odpověď
gecco

Zřejmě se ti přehřívá (upřímně pochybuju o „dvou až třech dnech“, bude se jednat spíše o hodiny…), bude potřeba jej vevnitř vyčistit a vyměnit teplovodnou pastu pod chladiči – svěř to servisu (navíc je notes ještě v záruce)…
😉