Drap

Vynález čeho byl pro lidstvo nejdůležitější?

Nejlepší odpověď
annas

  1. písmo – co je psané, to je dané, dá se k tomu vrátit
  2. knihtisk – větší množnosti předávání a uchování informací
  3. internet – zatím nejmodernější prostředek.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ktere-tri-objevy-vynalezy-ovlivnily-nejvice-cloveka-v-prubehu-jeho-zivota

Další odpovědi
SinceX

Kolo, splachovací záchod..;)

Terryle

možná rozdělávání ohně…

<nadsázka> A vteřinový lepidlo! :oD </nadsázka>

led

Oheň, koleso, 0 (nula), písmo, …

dědapetr

Penicilin,Lateen plachty, kompas, a záď-post kormidla.Digitální počítač.Parní stroj. Tiskařský lis.

Honzucha

Nejlepší a nejdůležitější vynález je toaletní papír.

jmhad

odborné příručky tvrdí,že to bylo kolo.Někdo by řekl oheň,ale to je přírodní jev a ne vynález

arygnoc

ty vynálezy ještě jen musí přijít:

  • tabletka proti hlouposti, zášti, závisti, obžerství etc. etc. etc.
  • zrušení peněz
  • eliminace agrese
  • blahobyt pro všechny
  • čisté energie
  • teleportace
  • nesmrtelnost

a mnoooooohooooo dalšího.

Zatím se vynalézají (čest výnimkám) jenom samovražedné věci:

  • inflace (a peníze vůbec)
  • zbraně
  • nerovné politické systémy
  • zbraně
  • nezdravé jídlo (éčka)

a mnoooooohooooo dalšího.

Rocker

Vana s teplou vodou:-)

semtutajne

Kdyz se divam na to co se deje v nasi zemi, tak defenestrace, ale dost malo ji vyuzivame