Gami.Pet

Vymyslí uz nekdo lek na lásku ? ptz to taky bolí..

Nejlepší odpověď
quentos

a co byste jako chtěla – rovnou tu šťastnou? dyť byste si ji pak za mák nevážila. To by bylo moc jednoduchý.
Já jsem na ocet dvacet let, a taky jsem na to ještě nepošel. Tak vydržte, jednou to bude stát za to. Na každýho ta druhá polovička někde čeká.

Další odpovědi
huxa

dyť je už tolik léků vymyšleno-opium, marihuana, crack, extáze, pervitin, cocain, … co bys víc chtěla?

Damiana

Lék má lásku je jedině láska. Na tu nešťastnou jiná, nová… Není totiž to hlavní jen přijímat, ale umět ji i dát. Třeba i sama sobě. Pokud se budeš mít pro něco dostatečně ráda, budeš to pozitivno ze sebe vyzařovat i do okolí a to tě začne lépe vnímat. Jasně, ne každý je dostatečně empatický k tomu, aby dobrého a hodného člověka poznal a ocenil, jenomže… co s takovým, tam bys na lásku stejně „nenarazila“, protože on „ji“ nemá…
Nikdo, kdo ti ubližuje nebo tě trápí za tvé slzy ani vlastní výčitky nestojí – pokud jsi sama nic neprovedla. Přeji ti, abys brzo potkala někoho, s kým bude alespoň legrace. Nemusí to být nutně láska na celý život, ale i na chvíli je to fajn:-)

quentos: Nemyslím si, že každý člověk má to štěstí, že potká v životě toho pravého – pro sebe. Znám hodně lidí, kteří prožili celý život vcelku osaměle… Špatné je, když pak dojdou k bodu, kdy začnou „ty šťastnější“ nenávidět…
Je moc hezké, jak jsi optimistický, ale já mám takovou zkušenost, že s věkem se nároky na partnera obvykle zvyšují – aniž bychom o tom sami nějak výrazně věděli. Je to to naše podvědomé pohodlí a neochota ustupovat z vlastních postojů, zásad. Sice se tváříme, jak bychom udělali pro novou lásku všechno, ale když dojde na lámání chleba (a vztah „zapadne“ do všednejších „kolejí“), obvykle nechceme slevit ze svých zvyků ani za nic. Holt, starého psa mohou nové kousky bavit chvíli, ale učit se je už nehodlá…:)

zjentek

..jenom neber vážně huxu, on tady zažertoval jako vždy, ale ty drogy tě rozstřelí v těch citech tak, že potom už opravdu nebudeš vědět, co to láska je a tím pádem jak to bolí, jenže to už nebudeš cítit vůbec nic, budeš prostě bezcitný tupoň, kterého už nic nebolí a žádná láska už pak nepřijde, to buď v klidu ,)

motlajs

Jak může být lék na lásku, když láska je to nej…Může být něco „víc“ jak láska, nějaký lék?

Bolí to, protože to není láska, ale „interakce“.

Lukasy

Nejjednodušší je abstinovat. Byt sama a spokojená, ja už s holkou nic neměl tak 3 roky a vubec mi to nechybi , jsem spokojenej a štastnej vic než s něma.