Vyléčí lidový léčitel sám sebe nebo jde k obvoďákovi?!

Nejlepší odpověď
lexx

ne páč je to nejčastěji podvodníček co tahá důveřivým naivkám peníze z kapes a bazíruje na lidském neštětí, diplomovaný doktor sice taky ale má aspoň nějaký papír

Další odpovědi
marci1

Asi bude tvrdit, že sám sebe léčí a vyléčí, ale kdoví jak je to doopravdy ? 🙂

Agneta

V celé Evropě známé, bájné zemi zlodějů a tunelářů, je pochopitelně i značně převážná většina „lidových léčitelů“ > dále viz odp. od „lexx“…:DDD
Opravdový léčitel (jako např. já) jde k „felčarovi“ jen když je „na konci s latinou“…
►šla bych se zlomeninou, nebo kvůli nutné operaci…:D

anonym

Obvodak mu napisu antibiotika a ibalgin a preda mu to. Lecitel se na to tak podiva a pritom se mu meni odstin na tvari do ruda. Pak ztuhne a dostane infarkt. Obvodak si si dav ajeho lozku mezi nevyresene pripady a vola pohrebaky.
Pohrebak. „Ale copak nam zase volate pane doktore?“
Obvodak. "To vite prisel za mnou lecitel a prece mu nenapisu neco co by mu pomohlo a mel by to zdarma a ze svych zkusenosti, kdyz mi to zakazuji narizeni ze shora, ze lidi se leci jen pomoci pochybne chemie. Tak dostal klasickou kombinaci (pomuze-nevyleci+docasne zklidni).