bolak

Vykonávali jste někdy povolání který je typický pro druhý pohlaví?

Uveďte které.

(otázku jsem slyšel včera v rádiu, ale já sem tu známej opisovač, tak to ani nepřekvapí..)

Nejlepší odpověď
anonym

Nemyslím si že nějaký takový povolání vůbec existuje

Doplňuji:
Řídila jsem pouze traktor, což ale nelze považovat za něco typicky mužského. Dneska pokud žena chce, tak může v pohodě vykonávat i psychicky a fyzicky náročnější práce. Samozřejmě, že jsou zaměstnání ve kterých ještě ženy asi nenajdeme, ale moc jich není – jako třeba horačka. Muži také mohou vykonávat práci, která je spíše ženského rázu. Máme dost kadeřníků, modních návrhářů a tak podobně. Tak jsou vůbec nějaké typické zaměstnání pouze pro jedno pohlaví …

Další odpovědi
Deli

Ano

Doplňuji:
Věnovala jsem se několik let práci duly – průvodkyně maminek těhotenstvím, porodem a šestinedělím. Tohle opravdu není práce pro muže 🙂

Ella

Ano

počítá se, že jsem sestavila všechen nábytek u nás doma? :D :D

anonym

Ano

Ano,dojil jsem krávy.

Poklička

Ne

manon

Ne

Doplňuji:
Ani dřevorubec, ani kominík, ani popelář by ze mne nebyl. Ale zedničina by mi šla :)

race02

Ne

bolak

Deli: dulo, špatně jsi pochopila otázku…
ženy mužskou práci a muži ženskou, zněla otázka…

jako třeba kdybys opravovala jeřáby a tvůj manžel si přivydělával jako pěstební dělnice..

Deli

Aha, tak to se omlouvám, to asi bude nepozornost způsobená kolem lítajícím batoletem a navíc dalším těhotenstvím, asi bych potřebovala sem tam taky dulu 🙂

bolak

Nevadí dulo :) ale všimni jsi, hned jak jsem zmínil že jsi neodpověděla na to na co jsem se ptal, tak přišel Axl a dal ti palec a navrch nominaci :) Zřejmě měl pocit že mě tím nějak vytočí nebo co ;)

Von je jako vzteklý dítě :)

annas

Nejde mně o Deli jako o osobu, ale o to, jak se přistupuje k nominacím …

Deli

Ne ne, on na mne trpí, obzvlášť, když se mi povede taková pěkná kravina 🙂

led

Vy ste si ale vôbec neuvedomil zaujímavosť odpovede. Možno niektorí muži tajne snívajú o takej práci. Nezáviďte im. Je to zaujímavý stimul pre nich. Prečo asi? Čo tam po pohlaví, nebuďte detailisti.
:)

vagra

:)))

annas

Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi. Aneb jen u jiných se dbá na dodržování pravidel.

anonym

An., nezacneme take urcovat nejake diagnozy ?
Ja si myslim, ze u nej by jsme uz jich nasly vice , nez nasel on u vas ! 🙂

  • iv-

anonym

Kladívko,hřebíček…

anonym

Neboj,Bolaku,Tebe nevytočí,Tebe vytočí jedině inteligent! 😁

P.S. Asi mu vzali kačera!