ŽivotJeSrand

Jaké následky může mít vyhrožování ublížením, nahlásí-li se?

Zdravím, mám kamaráda, kterého v nové prácdi šikanují dva dementi. Říkají mu, že si na něho počkají po práci, že mu rozbijou hubu atd. Sice se přitom smějí a kamarád říkal, že nevěří, že to udělají, ale přesto má obavy. Když se něco takového tedy nahlásí, co z toho může být?

Odpovědi
Kepler

Nahlásit můžeš cokoliv. Není důkaz – není páka. Může to přes šerify končit až u kárné komise MěÚ, ale stejně je to k ničemu. Bez důkazu nikdo nedostane ani pokutu.

Martinuss

At si vezme mobil, nastaví nahrávání zvuku a dá si ho do kapsy. Bude mít alespon něco