tornadolou

Vyhráli ste už někdy nějakou cenu? Mně se podařilo vyhrát už 5×.

Doplňuji:
Všech pět výher jsem vyhrála na základě odeslané odpovědi z časopisu.

Nejlepší odpověď
briketka10

soutěžím v rádiu, tak hodně CD a knížku o U2 z rádia Beat, z televize kuchařku O koření a bylinkách od pořadu Sama Doma, večeři z internetu..
hlásila jsem počasí na rádiu Hit rádio Magic, poslali mi krásnou Meteostanici s budíkem pod stromeček..

Další odpovědi
MacChill

Ano, jako rodina jsme vyhráli televizi ;)

terry

Jednou spacák. Anií nevím, kde.
A kdyby mi žáci neřekli, že mě hlásili v rádiu, tak to ani nevím. Mám ho ještě teď, a to už je hoodně let 🙂.

fablen

ano, vyhráli vícekrát…knížky, alkohol, menší peníze, prací prášky, toastovač, vstupenky na hokej atd.

Drap

Blahopřeji, ale nevím kde jsi vyhrála . V tombole ?

janek66

NIC.Mimo jiné už 16.let posílám každý měsíc vyluštění všech křížovek TV magazínu a nic.Asi ještě není to štěstí unavené aby si na mě sedlo. 🙂