BEAES

Výhra v loterii

Vyhráli jste někdo větší sumu ve Sportce, sázkách, stíracích losech nebo v soutěži s nějakým časopisem? Není to vše podvod?

Nejlepší odpověď
Spiritus

vyhrála sem velikááánskou tašku plnou kosmetiky a parfém Lacoste za dva táci…:)

Další odpovědi
anonym

Mila Beas,v casopisu jsem za krizovku vyhrala tlakovy hrnec.V sazkach loto nikdy nic,v losech jednou 20Kc,jine souteze -nic.

panenka

Vyhrála jsem ve chvilce pro tebe přenosné dvd a ve sportce 5000 .

oskar

Ja jsem jednou vyhral ve sportce 20.000,ale celkove za ty roky co sazim tak jdu do minusu.

Lucimia

Jednou jedinkrát jsem vyhrála dva lístky do aquapalace v Praze na Magnum party a bylo to za jednu smsku s odpovědí na otázku z novin.
Jinak sportku nesázím, za jedno nemám peníze a za druhé tomu nevěřím (nějak moc).

iwetax

Já vyhrála na plese 2.cenu- vyhlídkoví let v letadle pro 3osoby. Byl to krásný zážitek.