AVATAR666

výdělek???;

jemi 13 a chtel bych si nák prividelat nevít o něčem???
Doplňuji:
RODICE NIC NEDAJ A LETAKY US V NASEM MESTE ROZNASEJI TAKZE NECO NA NETU NEBO NECO JINIHO NEBO NECO TAK

Odpovědi
HerbiG

pomahej doma rodicum xD… a nebo cekej do 14 a roznasej letaky…,nebo si taky vydelavam tim,ze neco vyhraju v aukci za 5 Kc a to same prodam za 600 treba … :D ae musis bejt prihlasenej pres rodice jako ja ..

anonym

Ve 13 letech? Já,resp. my jsme sbírali papír do sběru.A byli jsme,jak se říká,v balíku.Ovšem to bylo v minulém století.