SajmonModer

Vyčerpali jste denní limit pro zadání odpovědí. Informace o kategoriích a bodování naleznete zde ».

Co to jako má být?!?!?

Odpovědi
Ella

Podle toho kolik otázek položíte, kolik lidí je uzná za zajímavé, podle toho na kolik otázek jste odpověděl a kdo vám dal bod, dokonce i za denní přihlášení máte body, které podle tabulky, která se vám zobrazila, vám udávají kolik otázek a odpovědí můžete denné položit. čím častěji odpovídáte a čím jste aktivnější, tím budete více hodnotným uživatelem a budete moci pokládat více otázek atd. Myslím, že zlatí uživatelé mají dokonce neomezený limit, ale to byste musel mít opravdu hodně bodů =D

Radak

Na stránce úplně dole je bodování uživatelů, doporučuji si to přečíst 🙂
Jinak vítej v klubu, teď se musíš honit za body, abys mohl odpovídat podle sytosti. Doporučuji nadhled.