kemo

výběr televize

Potřebuji koupit LED televizor,který budu sledovat ze vzdálenosti 2–2,5 metrů.
Budu na něj chytat programy přes anténu (DVB-T).
Můžete mi nějakou doporučit?
Mám zkoušenosti s tím,že při sledování přes dvb-t je obraz špatný a při pohybu kamery se obraz rozmazává.
Při sledování na crt televizi tento problém není.
Doplňuji:
njn ale potřeboval bych doporučit konkrétní model,u kterého bude dobrý obraz v SD rozlišení ,jelikož u většiny televizí je obraz v tomto rozlišení špatný.

Odpovědi
panxnotdead

Kup uhlopříčku, tak cca 1m a za nějakou rozumnou cenu :) Doporučuji Samsung