Avatar uživatele
Mili @

Vy nemáte rádi večery, kdy je zima až praští, a vy si vlezete s knížkou nebo s někým třeba pod peřinu a je vám fajn…?

a je vám fajn?????

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Radak, sofie před 4864 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Jo vrznout a třeba zmrznout? Tak to jo. Děkuji mili@ zítra je středa :D:D Málem bych zapomněl :D
Jo tak to mi zima nevadí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Tak to jo 🙂takové večery Mili mám ráda

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Když nemám noční -tak to jo!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sofie

než večer pod peřinou mám ráda ráno kdy v županu stojím u okna a koukám jak se sníh až leskne jak háže odrazky k tomu piji teplý čaj nebo kafíčko a rozjímám jaká tuhá zima a já se můžu chumlat pěkně v teple

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Já mám zimopraštící večery ráda a když je nálada, tak i ráda vylezu ven. Vzpomínám na jeden skvělej rok na intru, kdy jsme s kámoškou objevily obchod, kde právě měli výprodej zmrzlin za poloviční cenu. Byly mrazy kolem –10 a my chodily hrdě na zmrzlinu – bylo to skvělý, protože jste mohli šmaťhat po městě dvě, tři hodiny s jedním nanukem a nerozpustil se :o) A velký Magnum za deset korun – no neberte to! A hlavně ty nechápavý pohledy kolemjdoucích. Hrozně ráda na to vzpomínám :o)

Zalízání pod peřinu s knížkou a čajem praktikuju v těch šerednejch podzimních vlezlejch deštích nebo hnusnejch zimních oblevách. To se tomu nevyrovná nic :o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Radak

Večery pod peřinou jsou bezva za každého ročního období, je fakt, že v zimě si člověk více vychutnává teplíčko domova.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Mám a ještě k tomu krb,ale slunko v létě a koupání je pro mne sladší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Takové večery mám ráda, většinou si uvaříme punč a zalezeme pod peřinu a sledujeme film. Zrovna včera jsme si pustili Pokoj 1408. Doporučuji.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek