Avatar uživatele
anonym

Vy, kteří máte možnost sledovat TV stanice na Slovensku, taky tam jsou spousty lidí z Česka jako moderátoři atd.?

Já si na české straně připadám jako v době minulé a ještě očekávám pondělní inscenace v režii slovenských tvůrců! Už i to počasí nám předpovídají Slováci!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? dudu, gecco před 3210 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Máme možnost sledovat šest slovenských TV stanic a je pravdou, že na české moderátory jsem nikde nikdy nenarazil /pouze ve společných pořadech/. Beru to tak, že kvůli Ficovi tam existuje taková malá diktatura a Slováků spíše lituji. Naopak v naší televizi mně tito „cizinci“ vůbec nevadí, slovenština zní libozvučně a na Slovenky jsou dvě radosti pohledět.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

V slovenskej kultúre, televízii a rozhlase nájdete veľa nielen „česky mluvících“, ale aj občanov ČR.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

barbakan, tie dramatické pondelky a poetické nedele, by som aj ja uvítala. Veľmi radi ich pozerali aj v Rakúsku.
Prečo práve pondelok? Pretože, ale to je len moja dramatická myšlienka – pondelky bývali pre činoherné divadlá voľným dňom.

před 3209 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek