Vy, kteří máte možnost sledovat TV stanice na Slovensku, taky tam jsou spousty lidí z Česka jako moderátoři atd.?

Já si na české straně připadám jako v době minulé a ještě očekávám pondělní inscenace v režii slovenských tvůrců! Už i to počasí nám předpovídají Slováci!

Nejlepší odpověď
dudu

Máme možnost sledovat šest slovenských TV stanic a je pravdou, že na české moderátory jsem nikde nikdy nenarazil /pouze ve společných pořadech/. Beru to tak, že kvůli Ficovi tam existuje taková malá diktatura a Slováků spíše lituji. Naopak v naší televizi mně tito „cizinci“ vůbec nevadí, slovenština zní libozvučně a na Slovenky jsou dvě radosti pohledět.

Další odpovědi
led

V slovenskej kultúre, televízii a rozhlase nájdete veľa nielen „česky mluvících“, ale aj občanov ČR.

led

barbakan, tie dramatické pondelky a poetické nedele, by som aj ja uvítala. Veľmi radi ich pozerali aj v Rakúsku.
Prečo práve pondelok? Pretože, ale to je len moja dramatická myšlienka – pondelky bývali pre činoherné divadlá voľným dňom.