Hanny10

Jak přeladit set top box? Nejde mi prima cool a všechny slovenské kanály, ale nevím, jak přeladt set top box…

Nejlepší odpověď
www

Menu-nastavení-vyhledat kanály(stanice), OK.
Možná tam bude i První nastavení, tak OK.

Další odpovědi
fcoop

Nevím,pochopi­telně,co máte za stroj.Já to vyřešil návratem na „tovární nastavení“ a spustil automat.vyhle­dávání.
Pak to jde doladit i manuálně.

briketka10

najděte si na internetu CS link.cz stránku já mám satelit taky mi nejdou, na této stránce jsou frekvence programů – dejte menu – obslužný program – ukázka, nevím jestli je to i u set top boxů, mělo by být, je tam polopatě vysvětleno jak naladit ručně program..

gepik

U spousty přístrojů stačí zmáčknout Menu-nastavení- automatické ladění. Nové kanály se ukládají za ty dříve uložené a v nich si už označíte oblíbené.