Angela2713

Kdo vyhrál v Prostřeno?

Vzteky jsem odešla od hokeje a uniklo mi vaření…

Nejlepší odpověď
anonym

Proč vzteky?Já jsem taky fanda,ale hra je hra ,jeden odchází poražen,dnes jsme to byli my.Tady máte odkaz,jsou tam jednotlivé díly.

Zdroj: http://www.ipri­ma.cz/prostre­no

Další odpovědi
franku

Prostřeno jsem nesledoval a hokej je taky o štěstí.To jsme včera neměli.Bohužel.

hanulka11

vyhrála paní Jiřina a zalouženě mě se to moc líbilo

dougie

Také jsem prostřeno nesledovala,ale sice jsme v hokeji prohráli,ale nebýt tam Pavelce tak by to bylo nejmíň 10:2.
Budu držet palce,aby jsme byli třetí :)